Interaktywne tablice tyflograficzne – wspieramy S2 Projekt we wdrożeniu na rynek

Nasze wsparcie doradcze dla Spółki S2 Projekt w zakresie budowania innowacyjnych technologii dla osób niewidomych nie zakończyło się na realizacji projektów, dla których pozyskaliśmy dofinansowania.

Współpracę kontynuujemy w ramach prowadzenia outsourcingu tablic tyflograficznych. Innowacyjne rozwiązanie jest dedykowane zwiększaniu dostępności szeroko pojętej przestrzeni publicznej osobom niewidomym i słabowidzącym. Urządzenie jest rezultatem prac i wieloletniego doświadczenia S2 Projekt Sp. z o.o.

Do tej pory wspieraliśmy Spółkę w pracach designerskich i marketingowych, a teraz przejęliśmy procesy sprzedażowe. Naszym celem jest działanie na rzecz osób niewidomych i realizowanie ich potrzeb poprzez docieranie do szerokiego grona odbiorców i wprowadzanie nowoczesnego urządzenia w miejsca publiczne różnych kategorii. Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkudziesięcioma muzeami i jednostkami naukowymi w Polsce. Naszym największym dotychczas sukcesem jest instalacja pokazowej tablicy tyflograficznej Spółki S2 Projekt w na nowo zaaranżowanym Skarbcu Koronnym Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie.
We współpracy przyświeca nam podstawowa idea: chcemy, by przestrzeń kulturalna czy naukowa były dostępne bez wyjątku dla wszystkich.

Zapraszamy na stronę www Muzeum: https://wawel.krakow.pl/wystawa-stala/skarbiec-koronny-i-zbrojownia